You are here: Home > Uncategorized > Utrzymanie systemu SAP

Utrzymanie systemu SAP

Według niektórych utrzymanie systemu SAP jest tylko corocznym wpłaceniem pieniędzy za odnowienie licencji. Nic bardziej mylnego. Utrzymanie systemu SAP jest ważnym aspektem budowania systemu, wprowadzania jego aktualizacji i pracy nad naprawą błędów, które zgłaszając użytkownicy. Dodatkowo, w ramach utrzymania systemu można brać udział w szkoleniach, dzięki czemu można podnieść swoja wiedze na temat systemu SAP i wydajniej z niego korzystać.

SAP Maintenance- pierwsza linia pomocy

Istnieje tez SAP Maintenance, czyli pomoc techniczna prosto od producenta. Jeśli użytkownik potrzebuje wsparcia technicznego związanego z problemami z użytkowaniem systemu SAP, to właśnie tam je uzyska. Dzięki temu ma miejsce, gdzie może się zwrócić w przypadku kłopotów. SAP Maintenance jest często wykorzystywana prze użytkowników systemu.

Administrowanie systemami SAP- w czyich rękach jest najlepsze?

Kiedy przedsiębiorca wprowadza system SAP do swojej firmy, musi zadecydować, komu pozostawi administrowanie systemem. Można zostawić je w dziale IT swojej firmy, bądź skorzystać z outsourcingu, czyli usług firmy zewnętrznej. Korzystanie z usług firmy zewnętrznej ma swoje zalety. Nasz dział IT ma więcej czasu na realizowanie bieżących zadań, nie inwestujemy w sprzęt potrzebny do administrowania, a za niewielką opłatą zyskujemy opiekę nad systemem 24/7. Więcej informacji na ten temat: https://gloswielkopolski.pl/administracja-i-utrzymanie-systemow-sap-czy-wspolpracowac-z-zewnetrznym-dostawca/ar/13305079

Comments are closed.